Regl döneminde tüketilmesi gereken besinler 

İşinize uygun doğru saç rengi nasıl seçilir?

Bavul hazırlanırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir

TÜRKİYE’NİN EN GÜÇLÜ KADIN CEO’LARI BULUŞMASI

Ev Hanımlarına Kendi İşlerini Kendileri Kurabilmeleri İçin Faizsiz Kredi Yardımı

Kırışıklıklardan kurtulmak için doğal yöntemler

Pop Dünyasının Yeni Nesil Dev İsimleri Bir Arada

Sermayesiz İş Fikirleri Nelerdir?BİKAP’ın Yeni Durağı Bodrum

Başarılı İş Kadınları Platformu’nun (BİKAP) Türkiye turnesi kapsamında yeni durağı Bodrum oldu

Başarılı İş Kadınları Platformu’nun (BİKAP) Türkiye turnesi kapsamında yeni durağı Bodrum oldu. Kurucuları Bilge Kuru ve Öznur Yakın olan platformda yapılan Türkiye turnesi ile farklı illerde düzenlenen alışveriş şenlikleri yapılıyor. BİKAP’ın yeni durağı olan Bodrum da platforma Erkan Ünal ev sahipliği yaptı ve Yalıkavak Moon Beach’te alışveriş şenliği gerçekleştirildi. Bu şenlikte birçok seçkin marka tatilciler ile buluştu.

Tatilciler şenlikte ünlü isimler ve tasarımcılar olmak üzere 50 farklı marka ile buluşurken bunun yanı sıra havuz ve güneşin de keyfini sürdüler. Seçkin markalardan yaz koleksiyonu alışverişi yapan tatilciler elde edilen gelirin Bizim Çocuklarımız Derneği’ne bağışlandığını öğrenince daha yoğun ilgi gösterdiler. BİKAP şenliği ile Bodrumlu tatilciler keyifli bir günün tadını çıkardılar.

Bodrum da düzenlenen şenliğe birçok ünlü isim de katıldı. Ünlü isimler arasında Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy, Tuba-Nuri Develi, Özlem Yıldız, Ece Vahapoğlu, Zafer Kozanoğlu, Meltem Gökhan, Alegra Levi, Suzan Arar-Gül Ergi, Ayfer Toprak, Ayşe Burcu Kaya, Melda Aksu, Seda Güven, Burcu Şendir, Asuman Dabak, Ayşegül Ünal, Sinem Sancaktar, Esra Nur Türker, Nuray Fenercioğlu vardı. BİKAP Türkiye’nin her yerine turnelerine hız kesmeden devam ederken girişimcilerle ziyaretçileri de bir araya getiriyor.