Regl döneminde tüketilmesi gereken besinler 

İşinize uygun doğru saç rengi nasıl seçilir?

Bavul hazırlanırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir

TÜRKİYE’NİN EN GÜÇLÜ KADIN CEO’LARI BULUŞMASI

Ev Hanımlarına Kendi İşlerini Kendileri Kurabilmeleri İçin Faizsiz Kredi Yardımı

Kırışıklıklardan kurtulmak için doğal yöntemler

Pop Dünyasının Yeni Nesil Dev İsimleri Bir Arada

Sermayesiz İş Fikirleri Nelerdir?İşletme Sahibi Kadınlar

İş hayatında başarılı kadınların bir araya gelerek birlikte yükselmelerini sağlamak için sizlere destek sunuyoruz.

¨Ben elimi attığım her işi başarırım. ¨ düşüncesiyle yeni bir iş kurdunuz. Sizde son bir yıl içerisinde kurduğunuz bu işin başarıya ulaşacağını inanıyor ancak, stopaj ve kira ödemelerinde zorlanıyorsanız bize ulaşın. Bu kötü dönemi atlatmanız için size mentorlük ve ofis desteği sağlamak için hazırız.

Geçtiğimiz 1 yıl içerisinde sizin gibi kendi işini kurmuş olan 25 girişimci kadın için kurduğumuz ortak ofiste, girişimcilerin ihtiyaç duydukları donanım altyapısı ve iletişimi sağlayarak şirket giderlerini düzenlemelerinde destek oluyoruz.

İşletmelerinin ilk yıllarında olan girişimci kadınların maliyetlerini en aza indirmek için onlara ofis desteği ve ortak çalışma alanı desteği sunmak. Bu sayede aynı alanda çalışan kadınların birbirleri ile tanışmalarını sağlamak ve aralarında oluşacak bir ortaklık için teşvik etmek. Ayrıca danışmanlık hizmetleri ve pazarlama, tanıtım ve iş geliştirme eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.

1 yıllık sözleşmeler ile ortak kullanım alanı olan merkezimiz, yıllık 25 kişiye tahsis edilmektedir. Bu ortak alanda çalışan 25 girişimci kadının ihtiyacını karşılamak için telefon, bilgisayar, ofis malzemeleri ve mobilya malzemeleri temin edilmektedir.

Girişimci kadınlara sunulan ortak kullanım alanı ve ofise ek olarak yapılan işte daha kısa sürede başarıya ulaşılabilmesi ve başarının sürdürülebilmesi için proje sürecinde ve proje sonrasında mentorler ve proje uzmanları size destek olmaktadır.

Proje kapsamında yer alan kadınlara yeni imkanlar sağlamak için söyleşiler düzenlenmekte ve sektöründe lider firmalar ile iletişime geçirilip, potansiyel yatırımcılar ile görüşmeleri sağlanmaktadır.

*Belirtilen hizmetler ve tüm eğitimler ÜCRETSİZDİR.

*Kontenjan yıllık 25 kişi ile sınırlıdır.