Şık ve Sade Bir Görünüm İçin 5 Kombin Önerisi

Şık ve Sade Bir Görünüm İçin Kombin Önerileri

1. SADE BEYAZ TİŞÖRT
Kesim tarzı, modeli tamamen size kalmış fakat baskısız, düz beyaz tişörtler çoğu giysinizi kombinlemenizde hayat kurtarıcı olacaktır. Her mevsim giyilebilir ve her makyajla, takı ve aksesuarla uyum sağlayabilir. Beyaz renk giysiler çok çabuk kirlenir hele de bu konuda biraz dikkatsizseniz, fakat bir kere kullanmaya alışırsanız birden fazla edinerek farklı tarzlar yaratmada kullanacağınıza emin olabilirsiniz.

2. DERİ CEKET
Asildir, modası asla ama asla geçmez, türüne göre hemen hemen her mevsim giyilebilir. Günlük, spor giyimlerinizi tamamlayabildiği gibi bir gece elbisesinin üzerinde bile çok hoş durabilen nadide bir parçadır. Deri ceketin genel olarak modası geçmez fakat renkleri ve modelleri biraz sezonlara yönelik olabilir buna dikkat etmek lazım. Örneğin püsküllü deri ceket her zaman her yerde giyilmez ya da bol zımbalı motosiklet çete üyelerinin giydikleri benzeri deri ceketi her giysi ile uydurmanız mümkün değildir. Eğer deri ceket alacaksanız, her tarza uyum sağlayacak daha soft seçenekleri gözden geçirebilirsiniz. Aykırı tarz ve modellerden hoşlanıyorsanız alternatif olarak edinebilirsiniz.

3. DAR KOT PANTOLON YA DA TAYT
Dar kot pantolonlar “Skinny” kelimesi ile çıkış yapmış bir parça. Rahat hissettiren, esnek ve vücuda tam oturan bir tarzdalar. Yine aynı şekilde birçok çeşidi bulunan taytlar da son yılların modası ve pek çok tarza uyum sağlayan giysilerdir. Dar kotları ister botla, çizmeyle, isterseniz topuklu ayakkabı ya da sandaletle kombinleyin, siz neye karar verirseniz ona yakışan uyumluluktalar.

4. SİYAH ELBİSE
Her kadının dolabında olması gereken küçük siyah elbise günü kurtarır, nereye giderseniz gidin size uyum içinde eşlik eder. Hem şık, hem de ağır başlı görünüşünüzden ödün vermeyerek rahatlıkla taşırsınız bu elbiseyi. Koyu renk giysilerden hoşlanıyorsanız kesin dolabınızda birden fazla, farklı modellerde siyah elbise vardır fakat yoksa da hemen bir tane edinmenizde yarar var. Üzerine bir ceket altına, topuklu ayakkabı ile harikalar yaratabilirsiniz.

5. ŞIK VE RAHAT TOPUKLU AYAKKABI
Her topuklu ayakkabı herkese yakışmaz, tam çok yakıştı dediğiniz anda ayakkabı öyle rahatsızdır ki nefret edersiniz, size hayatı zindan eder. O halde kendinize bonus bir ayakkabı bularak; hem şık, hem de rahat olma yoluna gidebilirsiniz. Her yere arabayla gidemeyeceğinizi, bazen yürümeniz gerektiğini hatırlayarak, çok yüksek olmasından kaçının. Bazı giysiler satın almak için çıktığınızda asla bulunmazlar, fakat başka bir iş arasında bir yerde gözünüze çarparsa mutlaka gidip deneyin ve beğenirseniz kaçırmadan alın, çünkü sizin favoriniz olacaktır.